O Bubabanana

O-nas (1)

IDEA I FILOZOFIA 

Buba Buba to kształt miękki, przyjazny, idealny do kochania. Do buby chcesz się przytulić, chcesz się w niej schronić. Miękko, mięciutko, przytulnie, ale też całkiem okrągło, zmysłowo i seksownie. To właśnie jest buba. Nasza pierwsza i najważniejsza myśl o naszych ciałach. Cudownych, bubiastych, nareszcie wolnych!  

Banana To ja! Aśka Banaszewska, posiadaczka ciała, które nie mieści się w dziwnych trendach i kanonach, które są nam narzucane. Banana to ja, kobieta jak wiele innych, które przez lata karciły swoje ciało, głodziły, mówiły źle o nim i do niego. Ale dzięki rewolucji, którą przeprowadziłam sobie w głowie, jestem z moim ciałem już w zupełnie innym miejscu. Kocham swoje ciało, celebruję je, nie chcę go zgniatać, ściskać ani ukrywać. Chcę z moim ciałem tworzyć związek idealny, wspierać je, pieścić i utrzymywać w zdrowiu.  

Do właśnie takiej rewolucji w myśleniu Was zapraszam! Wszystkim hejterom i szejmerom mówimy: NANANANA!  
Znajdziecie mnie tutaj: @jbanaszewska 

Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.
Nasze ciała są naszymi wiernymi towarzyszami każdego dnia, a my chcemy je docenić i celebrować ich kształty! Czasami bywa to dużym wyzwaniem, dlatego warto zacząć od akceptacji. Naszych plików cookie na przykład. Ta strona internetowa korzysta z plików cookie. Więcej przeczytasz w zakładce o polityce prywatności. View more
Zamknij